Biuro rachunkowe online

Nasze biuro rachunkowe stworzone jest przez wieloletnich ekspertów z dziedziny finansów. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Posiadamy szeroką wiedzę, a także stale podnosimy poziom naszych kompetencji. Uczestniczymy w nowoczesnych szkoleniach i kursach branżowych. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Każdemu zleceniu poświęcamy jak największą ilość czasu, tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Wśród innych biur rachunkowych wyróżniamy się perfekcjonizmem i rzetelnością wykonywanych usług. Poważnie traktujemy naszą pracę, więc bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane zlecenia. Priorytetem dla nas jest zachowania pełnej terminowości. Doskonale wiemy, że często czas jest kluczowym elementem danej sprawy.

Nasze usługi skierowane są w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, ale także klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową firm działających na terenie całego kraju. Nie istotna dla nas jest forma prawna, a także rodzaj prowadzonej działalności. Podejmujemy się niemal każdego zlecenia z tego zakresu. Ponadto reprezentujemy naszych klientów przez różnego tupu instytucjami, jak np. Urząd Skarbowy, ZUS. Posiadamy duże doświadczenie, więc chętnie pomagamy podczas różnego typu kontrolach w przedsiębiorstwie.

Pracujemy na znanych i cenionych programach, które są intuicyjne w obsłudze. Zawarte w nich funkcje umożliwiają nie tylko kontrolę kadrowo-płacową, ale także sporządzanie różnego typu raportów i analiz. Otrzymane zestawienia są niepowtarzalnym wsparciem w zarządzaniu biznesem, a także planowaniu działań finansowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Księga przychodów i rozchodów

Oferujemy pełny zakres usług rachunkowych – wykonujemy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe. Prowadzimy ewidencję VAT, środków trwałych oraz sporządzamy deklaracje podatkowe.

Pełna księgowość

Prowadzisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę akcyjną lub spółkę komandytową? Usługa pełnej księgowości jest właśnie dla Ciebie.

Kadry i płace

Usługi kadrowo-płacowe wykonujemy przy zachowaniu pełnej poufności. W obiektywny sposób oceniamy relacje pomiędzy osobami zarządzającymi a pracownikami. Naszą ofertę elastycznie dostosowujemy do wielkości oraz rodzaju przedsiębiorstwa.

Księgowość online

Księgowość online to wygodna forma współpracy pomiędzy Twoją firmą a biurem rachunkowym. Wymiana dokumentów oraz wszelkie formalności realizujemy za pomocą nowoczesnych aplikacji i rozwiązań online.

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Masz pomysł na firmę? Potrzebujesz porady? Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego?

Skontaktuj się z nami

Rozwijaj firmę.

Księgowość zostaw nam.

Zobacz jak działamy

Pomoc w rozliczeniu pracowników

Zatrudniasz pracowników? My rozliczamy, generujemy deklaracje i kontaktujemy się z ZUS i MF.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie trać czasu na wypełnianie dokumentów. Przecież prowadzisz firmę, aby zarabiać pieniądze.

Księgowość dla małej, dużej firmy

Zapewniamy profesjonalne wsparcie bez względu na skalę Twojego biznesu.

Raporty i analiza kondycji firmy

Przejrzyste raporty i wykresy na temat wysokości sprzedaży, klientów i całej firmy.

Bezpieczeństwo i poufność

Maksymalna gwarancja bezpieczeństwa dla przekazanych informacji wsparta umową o zachowaniu poufności.

Dostęp do eksperckiej wiedzy

Dostarczamy szczegółowych informacji i wskazówek, które ułatwiają podejmowanie kluczowych decyzji.

Wspieramy startupy i znane marki

brand-1
brand-7
brand-3
brand-4
brand-5

Poznaj historię przedsiębiorców takich jak Ty

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci. Zobacz jak przebiega współpraca i jakie osiągamy efekty.

Poznaj naszych klientów

Sklep internetowy Tomka i Adama

Zobacz jak nasze biuro rachunkowe pomogło w rozwoju sklepu online.

Przemek i jego firma remontowa

Zobacz jak nasze biuro rachunkowe pomogło firmie remontowej.